Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csak a telefon érzékeli...

Miért csak a telefon érzékeli a wifit?

Figyelt kérdés

Vettem egy routert,be is állítottam mindent.A telefon felismeri,csatlakozik is,de se a laptop,se a netbook nem talál wifi keresésnél semmit....

Valakinek ötlet?



2012. szept. 11. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

1. frissítsd a wireless hálózatok listáját.

2. Nincs telepítve a Wifi driver

3. nincs bekapcsolva a wifi a neetbok/notebook-on

2012. szept. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A netbookot használtan vettem és még nem próbáltam vele egyszer sem wifizni...a másik ghép viszont zsír új,tegnap lett csak op rendszer rárakva....honnan tudok hozzá wifi drivert szerezni....Vagy honnan tudom,hogy egyáltalán van-e rajta....?
2012. szept. 11. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult - rendszer és biztonság - eszközkezelő


Itt ha felkiáltójel vagy kérdőjel van a hálózati kártyán, akkor nincs feltelepítve a megfelelő driver hozzá.


A bekapcsolás pedig a laptopon az Fn és valamelyik funkcióbillentyű megnyomásával lehetséges. Sok laptopon külön kapcsoló is van a wifi ki/be kapcsolására.

Ha a laptop elején világít a wifi ledje, akkor be van kapcsolva.

2012. szept. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a wifi hozzáférési pontod úgy van beállítva, hogy N szórásban sugároz, de mondjuk a többi eszközöd csak G vagy B jelet tud fogni.. Állítsd át mixeltre.
2012. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!