Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mobiltelefonhoz vannak ilyen...

Hbalage kérdése:

Mobiltelefonhoz vannak ilyen érzékelők. Amikor hívják az embert akkor egy kis érzékelő világít mielőtt csörögne a telefon (elvileg érzékeli a frekvenciahullámát) na ilyet hol lehet beszerezni? :OO

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 23:17
 1/5 A kérdező kommentje:
amit én láttam, az kb 2x 2 cm es téglalap alapú bigyó volta ami pirosan elkezdett világítani ha hívják az embert..::O nem tudom megfogalmazni normálisan, mert sose láttam ilyet én sem tudom miről beszélek :D de van ilyen és nem tudom hol lehet kapni pedig szaküzletekbe is kérdeztem senki nem tud h létezik e ilyesmi..:O
2010. nov. 17. 23:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg van ilyen ,volt nekem is nyugodtan keresd ,nem beszélsz butaságot vele. Úgy működik ahogy leírtad ,ha a közeledben egy mobilra (tiédre vagy bárkiére) érkezik egy csöngetés akkor ez a bigyó néhány másodperccel előbb el kezd világítani mint ahogy megcsörrenne a teló.
2010. nov. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
párszáz forintért bármelyik maszek telefonboltba kapni olyan kis telefonra ragasztható matricaszerű kütyüt ami olyan mint egy kis gomb, és villog ha hivás van, vagy ha a teló a hálózatot keresi! Nekem az otthoni asztali telefontartómba van ilyen, az kb 1000 Ft volt
2010. nov. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem is volt ilyen csak az a baj (nemtom ismeritek-e az 5200 nokiát) a teló hátlapja ilyen gumiszerű cucc volt amire rá se ragadt, szal ha neked is elyen a hátlap akkor inkább ne vegyél ilyet
2010. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat kutatok továbbra is!!
2010. dec. 12. 23:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!