Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az új D-Link modem nem működik...

Az új D-Link modem nem működik TP-Link routerrel?

Figyelt kérdés
a régi modemem egy sima d-link ads modem volt, még az a kék-szürke színű. egy tp-link routert használtam mellé, semmi gond nem volt. elromlott a modem, lett véve új, viszont ez egy ADSL2+ modem, de nem a régi, hanem az újabb fajta(full fekete az egész). összekötöm a routerrel, és azt csimálja, hogy hol van net rendesen, hol nincs egyáltalán, vagy van net, csak tölti az oldalt 1órán keresztül de nem adja be. Felhívtam az internetszolgáltatót, ott a szervizes f*szi azt mondta hogy ezekkel az új fekete d-link modemekkel csak a tp-link routerek nem működnek, úgyhogy újat kell venni. Ha közvetlen a modemből vezetem a netet a gépbe, mint most, semmi baj nincs. A kérdés az lenne hogy ezekkel az új fekete adsl2+ modemekkel tényleg nem működnek a tp-link routerek?
2012. szept. 9. 18:16
 1/1 P.O.C. ***** válasza:
Én ugyan ilyen modemet használok TP-LINK TL-WR1043ND routerrel. Igaz, most OpenWrt firmware fut rajta, de korábban a gyárival sem volt semmi probléma. Szerintem az ügyfélszolgálatos csak azért mondta, hogy mégis mondjon valamit. Egyébként lövése sem volt.
2012. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!