Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on lehet látni, hogy a...

Ncore-on lehet látni, hogy a a többiek miket töltenek le?

Figyelt kérdés
Buta kérdés tudom, most regisztráltam még csak. Szóval látom, hogy esetleg más miket töltött le, vagy egy filmnél látom, hogy ki töltötte még le?

2012. szept. 7. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A torrentnél a kapcsolódó tagokat látod, az ő profiljukat megnyitva már listázhatod a futó torrentjeiket HA Elite vagy magasabb rangú tag vagy. Ekkor bárkinek a profilját megnyitva láthatod mi fut náluk.


Ennek feltételeit a Wiki-ben látod:

Elite: 1 éve tag, 1 TiB-ot töltött fel, és a top 30,000 tag között van, aminek feltétele hogy folyamatosan és sok torrentet futtass.


Az, hogy egy torrentet név szerint ki töltött le már nem látod, csak a számszerű statisztikát, illetve hogy kik köszönték meg (ez nem egyenlő azzal, hogy le is töltötték).

2012. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Reménykedtem benne, hogy nem így van.... kicsit érdekesnek találom, hogy egyesek akkor kb végignézhetik miket nézek, miket töltök le..
2012. szept. 7. 21:30
 3/3 anonim válasza:

Prémium felhasználóként eltüntetheted a futtatott torrentjeid, vagy akár az egész profilodat is.


Az oldalon megtalálod ennek részleteit.

2012. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!