Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem töltenek be egyes...

Warden93 kérdése:

Miért nem töltenek be egyes oldalak, míg mások igen?

Figyelt kérdés

Nem a böngésző a hibás, a netemmel sincs gond, előbb bontottam a kapcsolatot, majd újra csatlakoztattam, sőt még új ip-t is generáltam, mégse használt. Youtube bejön, facebook nem, google szintúgy működik és így tovább, tehát teljesen vegyesen. Amelyik oldal nem reagál, az nem is kezd el tölteni.


Lehet-e ennek köze ahhoz, hogy a folyamatoknál órákkal ezelőtt bezártam egy "Autorun" file-t ? Kiterjesztésére nem emlékszek sajnos. Pedig ezt követően utána még nem volt gond egy jó darabig.



2012. jún. 26. 15:18
 1/4 anonim válasza:

Ugyanez a bajom, ma óta!!!!!! Ha találsz megoldást légyszi írd le, én még nem találtam, de sok oldal bejön pl: google összes dolga, youtube, gyakorikerdesek, mobilism, torrentek meg sok honlap megy, mások meg nem(facebook,msn,skype,xda stb)

Nagyon jó lenne egy megoldás, nekem is ma lett ez, nem a géppel van a hiba, mert itt a házban semelyiken se megy, se telón, sehol, wifin és kábelen se. Mindenhol ugyanez a baj.

2012. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is is ugyan ez van :( délután óta :( és kiakaszt !!!!!!!!
2012. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre nézelődjetek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__31..


(Remélhetőleg megoldja a gondot, bár nem ártana tudni a szolgáltatót.)

2012. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Beállítottam egy angol proxy-t és most megy minden tökéletesen.


Következtetés az internet szolgáltató hibája, valami rossz a DNS szervereken.

2015. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!