Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet explorer hiba?

Internet explorer hiba?

Figyelt kérdés

Googlen töltöttem le egy javát.

ugye a java feltett valami toolbart.

a googlerol kitöröltem a toolbart de az internet explorerre próbálok belépni és semmit nem hoz be még a beállításokat se.

mi lnne a teendő,hogy lehetne megint hasznélni az internet explorert???????



2012. szept. 6. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

a toolbar-okat ne csak onnan torold,hanem bemesz ide:

Ha angol a Windows-od:My Computer,bal oldalt lesz egy olyan hogy Add or remove programs,belemesz,kikeresed a toolbart es kitorlod.

Ha magyar a Windows-od:Sajatgep,Programok telepitese vagy eltavolitasa,ugyanugy kikeresed a toolbart es kitorlod.


Masik ut:Start>Control Panel(Vezerlopult)>Ugyancsak add or remove programs(Programok telepitese vagy eltavolitasa) es ugy tovabb.;)

2012. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
windows 7-esem van ugyan így kell?
2012. szept. 6. 20:28
 3/17 anonim ***** válasza:
magyar windows-od van?
2012. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

igen

de az internet exploreren semmi nem jön be

2012. szept. 6. 20:33
 5/17 anonim ***** válasza:
Windows-hetesen is ugy kell ahogy leirtam,Start>Vezerlopult>Programok telepitese es eltavolitasa,es kivalasztod a toolbart,majd kitorlod.
2012. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
De ha Windows hetest hasznalsz,miert nem hasznalsz egy modernebb bongeszot is,peldaul,Comodo Dragon,nagyon egyszeru es jo bongeszo.;)Ajanlom.
2012. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ok de az anyám szereti az internet explorert. meg ott vannak elmente a jelszavak meg ilyesmik
2012. szept. 6. 20:39
 8/17 A kérdező kommentje:
ja és kitörltem de nem jön be semmi az internet exploreren
2012. szept. 6. 20:40
 9/17 anonim ***** válasza:
A legfrissebb verzioja van telepitve?
2012. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Altalaban kerdezni szokja mikor megnyitod,hogy egy ujab verzio elerheto,feltelepiti-e?Ha van ujabb,akkor frissitsd.
2012. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!