Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Cisco EPC 3925 Aktív/Passzív...

Cisco EPC 3925 Aktív/Passzív hiba miért? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lecseréltem a netem kaptam a nethez egy új rútert Cisco epc3925 olyan problémám, lenne az utorrentbe aktív, de viszont a torrent oldalon passzív módban vagyok, hogyan tudnám beállítani, erre kellene egy kis segítség??
2012. szept. 6. 17:47
 1/1 kkovax38 ***** válasza:
Megoldódott már a gondod? Kábel neted van? Én is ezzel a problémával küszködök. Egy statikus IP-t kellene adni, a modemnek. A kereső sorba be kell írni a 192.168 0.1 bejön a modem beállítási panelja. Üresen kell hagyni név és jelszó nélkül. Itt kell beállítani a statikus IP-t. Én sajnos nem értek hozzá, de ha sikerült neked megoldanod, és segítenél nekem megköszönném. Kálmi. kkovax38@gmail.com
2012. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!