Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minecraftba csináltam egy...

Csnorbi kérdése:

Minecraftba csináltam egy szervert de haverom azt mondja nem tud belépni azt irja ki neki can't reach server de én felirtam a white listre és és a szerver is el volt inditva. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 18:47
 1/3 StarCry666 ***** válasza:

ez tipikus kezdő hiba...

1. kérdésem hozzád: routered van?

2. kérdés: beálítottad a server.properties fáljban hogy az online-mod: false -ra? mert ha nem tedd meg..

2012. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ay online mode eddig is false n volt most igy nem tom hogy mink van wifink de nem tom most hogy van e routerunk
2012. szept. 5. 18:08
 3/3 Wolfenstein2000 ***** válasza:

ez tipikus kezdő szerver készítés

igazából válaszolnék, de hosszú lenne, ezeket skype-on szoktam lebonyolítani.

amúgy ez nagyon tipikus, semmi infó, hogyan készítetted, honnan töltötted le, esetleg milyen videó alapján, miket alakítottál át, melyet akarsz, mivel akarod futtatni (pl. hamachi, portforward után semmi nélkül, stb...). ezeket jó lenne megmondani :)

2012. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!