Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítség! Mobilinternet és a...

Segítség! Mobilinternet és a játékok?

Figyelt kérdés
Jövő héten elköltözők otthonról és így nem lesz az albérletemben vezetékes net. Na de én nagy játékos vagyok és nézegetem a mobilinternetet 1-2 Gb adatforgalommal van elfogadható árú. De én szeretnék multizni ha lehet és nem tudom egy ilyen játék mekkora adatforgalmat bonyolít le? Mennyi idő alatt fogyna el az az 1-2 GB? A patchelést meg ilyeneket hétvégén oldanám meg. Meg nem töltögetnék, eredeti játékaim vannak. Szóval légyszi segítsetek akinek van ilyennel tapasztalata írjon pár sort. Van esély játékra vagy erről le kell mondjak egy ideig és marad a single?

2012. aug. 31. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mobillal rohadt nagy pinged lenne
2012. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én anno a Vodafone mobilnettel játszottam Cod1-et.. szinte semmit nem fogyasztott az adatforgalomból.. de a pinged 80 körül lesz...
2012. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából a 80 még elfogadható lenne de én Battlefield 3-ra gondoltam. :D Felejtsem el?
2012. aug. 31. 22:02
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor a régebbi játékok multija nem eszi meg az adatforgalmat 3-4 nap alatt ugye? Persze nem egész nap játszanék csak 1-2 órát max. Hétvégéken meg otthon leszek szóval az nem gond.
2012. aug. 31. 22:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg az ilyen böngészős játékok akkor nem okoznak majd gondot? Settlers Online, Silent Hunter online, ghost recon online, facebookos Angry birds? Ezek nem esznek sokat ugye?
2012. aug. 31. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Bf3 felejtős német szerokon 20-40 a pingem 10mbit-s nettel...

Am írj privit és felveszlek BF3-mon barátnak :D

2012. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát de 40 pingel még simán élvezhető szerintem. majd a magyar szervereken játszok. :I A kérdés csak az hogy mennyi idő alatt merül le mondjuk az 1GB-os net ha közben játszok is?
2012. szept. 1. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!