Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a franc baja van a youtuben...

Mi a franc baja van a youtubenak már megint? Már nagyon unom. Feltöltök óra soundtrack videót erre csak egy miatt valami harmadik féltől való de még be sincs fejezve a mondat.

Figyelt kérdés
értelmetlen szar az egész. ráadásul most akkor vágjam meg csak emiatt a videót és várjak megint 10 órát mire feltöltöm plusz még elkészíteni? mit tudok ez ellen csinálni? ez a hülye még vita küldését ad ki. ezen nem értem mit kell vitatkozni főleg h eredeti játékról van a zene. megvettem így rendelkezem az én jogommal.mit csináljak? újra feltöltsem?
2012. aug. 29. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendelkezel te semmilyen joggal.
2012. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. játékok helyett vedd elő a nyelvtankönyvet

2. azzal hogy megvetted, annyi jogod van, hogy játszhatsz vele. ennyi és nem több. szóval ha a zenéit feltöltöd jútúbra, akkor jogosan szedi le az eredeti tulajdonos

2012. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lófaszt nem. elolvastam mindet többször. nézz utána inkább te is.
2012. aug. 29. 14:11
 4/8 anonim válasza:
0%
a kérdezőnek igaza van. ráadásul világszerte mindenki tölt fel ilyeneket.
2012. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Még mindig nem igaz, de hagyjuk

Ha annyi van, akkor minek mégegy?

2012. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
utolsó még mindig igazam van. szerinted ha letörölnék mindenki videóját lenne youtube? megszűnne létezni. semmit sem tudsz. ráadásul csak akkor történik meg ha három kérést kap a youtube hogy töröljék ami egy részlet miatt teljességgel lehetetlen. emberek milliói 'sértik meg' egymás jogait. kérdező: hagyd a videódat mert megvan hozzá a kellő jogod. ráadásul semmilyen részlet miatt nem fogják letörölni. a többinek meg üzenem ha nem értenek valamihez ne kommentáljanak!
2012. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért törölnék le mindenki videóját? Nem mindenki lop... Annak a rohadt videónak meg az audió tartalma a játékkészítők tulajdona, nem értem mit nem lehet ezen megérteni
2012. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látom te sem értesz semmihez, csak a pofád jár...
2012. szept. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!