Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért zavar ennyi embert az...

Miért zavar ennyi embert az idővonal Facebookon?

Figyelt kérdés

Szerintem pl. sokkal jobb és logikusabb, mint a régi rendszer. Miért kell ilyenekért siránkozni, hogy átállt?

Meg minek kell azért harcolni, hogy vissza lehessen állítani?

Vagy megszoksz vagy megszöksz... Ezer közösségi oldal van, menjen el, akinek ez nem tetszik.


2012. aug. 23. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

"Preztizs"

Az emberek nem szeretik a változást és foggal körömmel harcolnak ellene. Aztán meg kiderül hogy még jobb is mint a régi...

2012. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, a többség fél a változásoktól.

Annó az összes fejlesztésnél sírt mindenki, hogy ez vagy az milyen sz*r lett. Azóta egy szót sem szólnak.

2012. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már fél éve ezt használom, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Sőt, számomra már az a zavaró, ha valakinél még a régi kinézetet látom. De most pár napja az egész üzifal tele van a rinyálókkal, akik nem értik, miért "erőszakolták rájuk" az új kinézetet. Én is azt vallom, hogy akinek nem tetszik, ne használja...
2012. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, szerintem pont, hogy a régi irritáló már így ennyi idő után.
2012. aug. 24. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!