Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 4GB-os T-Mobile mobilinternet...

4GB-os T-Mobile mobilinternet szerintetek megéri laptopra?

Figyelt kérdés
Pontosabban ez: [link] Itthon nem használnám mivel van egy 25 Megabites T-Home kábelnetem. És ha van otthon kábelnet előfizetésed akkor 40%-al olcsóbba a havidíja a mobilnetnek: [link] Tehát 2430Ft lenne nekem havonta. Szerintetek megéri?

2012. aug. 18. 16:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát én elég szerencsés helyen lakok(Kilátás annyira nem szerencsés) ugyanis ha kimegyek az erkélyre ott van tőlem 100MB-re egy mobiltorony amin a tudomásom szerint jövőre a Telenor el fogja indítani rajta a 4G/LTE sugárzást. Majd kíváncsi leszek a sebességére :)
2012. aug. 18. 18:06
 12/16 anonim ***** válasza:
Ott tuti gyors lesz xD
2012. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az biztos. Lehet majd a vezetékes netemet lecserélem arra csak nem tudom hogy az a 40GB ami lesz benne egy LTE hálózaton meddig tart ki.
2012. aug. 18. 18:12
 14/16 anonim ***** válasza:
Elég sokáig, csak ne tölts le mindent eszetlenül. :)
2012. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem belvárosban 5-6 Mbit/s-mal megy átlag a mobilinternet (T-mobile), egyáltalán nem szakadozik, gyorsabb, mint az ADSL.

De külvárosban már rosszabb. Illetve nagyobb városokban több cella is van, így ott nem feltétlen számít, hogy kül vagy belváros, hanem milyen messze vagy az adótól.


A 4 Gb kb. 4-5000 darab átlagos méretű weblap megnyitására elég. Ésszerű használat mellet ennyi elegendő egy hónapban. Felette 128 Kbit/s-ra lassítanak. Böngészésre és emailezésre lehet így is használni, csak lassabban töltenek be az oldalak.

2012. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor majd megrendelem.
2012. aug. 20. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!