Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 4GB-os T-Mobile mobilinternet...

4GB-os T-Mobile mobilinternet szerintetek megéri laptopra?

Figyelt kérdés
Pontosabban ez: [link] Itthon nem használnám mivel van egy 25 Megabites T-Home kábelnetem. És ha van otthon kábelnet előfizetésed akkor 40%-al olcsóbba a havidíja a mobilnetnek: [link] Tehát 2430Ft lenne nekem havonta. Szerintetek megéri?

2012. aug. 18. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, 4 GB-al is már sok mindent lehet csinálni, még néhány YouTube videó is belefér. Meg még, hogy ha le is netezed a havi keretet 128 kb/seccel utána is tudsz vele netezni, ami sztem jobb, mint pl.: az invitelnél ami van. Hordozásra simán megéri. :)
2012. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor hétfőn fel is hívom őket és megrendelem :) Amúgy ment a zöld kéz.
2012. aug. 18. 17:26
 3/16 anonim ***** válasza:

nm. :)


De viszont ha külterületre akarod rendszeresen vinni akkor nem javasolnám, mert a kültéri 3G lefedettség nem túl jó :(

2012. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én leginkább itt az Alföldön szoktam utazni és akkor is nagyobb városokba(Békéscsaba,Debrecen) és azért az Alföldön nem olyan rossz a 3G lefedettség:

[link]

2012. aug. 18. 17:34
 5/16 anonim ***** válasza:

A városokon belül megy rendesen, de ha köztük utazol és akkor akarsz netezni akkor nem fog menni, mert helyközt a 3G nagyon gyenge, szakadozik és így nagyon csak az EDGEt érdemesebb használni ami meg nem túl gyors, 200 kb/sec a maximális le és feltöltési sebessége, de ezt is ritkán éri el. Én is egy kisebb tanyacsoportból netezem éppen és 19%os a jelerősség úgy, hogy egy wi-fi routerbe van bedugva a modem és állandó helyen van 4 dobozra rakva egymáson és a legtetején a router és a stick. De íme, itt van:


[link]

2012. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jah és így tudok max. 800 kbit/seces sebességen netezni. De ha arrébb teszem akár néhány miliméterre a router a modemmel együtt akkor már csökken a teljesítmény, ha még néhány miliméterre arrébb teszem akkor meg már nem is működik, mert nincs 3G. Gondold azért meg sztem. De am. meg lehet szokni, meg ha kiismered akkor használható is :)
2012. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát igen, külterületen valóban nem a legjobb a 3G(még ha az oldal szerint van is lefedettség) Vodafone lenne a legjobb mivel annak tényleg nagy 3G lefedettsége van mert ugye 900MHz-en sugároz de a T-Mobile olcsóbb lenne.
2012. aug. 18. 17:47
 8/16 anonim ***** válasza:
Na ez hazugság, ne hogy bedőlj neki! 5 napos visszavételi garanciával kihoztam és még gyengébb volt a jelerősség, mint a T-Mobilenál és 100 MB letöltése közben 5x megszakadt a kapcsolat ami lekorlátozásnál és olyan szervernél ami nem támogatja, hogy folytasd a letöltést (pl.: rapidshare), ez nem előnyös. A vodafone az nagyokat hazudozik vele, semmivel se jobb.
2012. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen de a Vodának elég nehéz ügye van a kültéri lefedettség ügyben mert ha ki akar helyezni egy tornyot az nem valami egyszerű mert ha belegondolsz akkor Vodafone jött be Magyarországra legutoljára (aszem 2002-ben) és így azon a területen 2 de legalább 1 torony van már(Telenor vagy T-Mobile) és így csak úgy tudja kirakni a tornyot hogy ha a másik két szolgáltatóval megegyezik és ez ugye nem garantált hogy megegyeznek na és ezért lehet hogy itt-ott a nagy 3G lefedettség lemegy Edge hálózatra.
2012. aug. 18. 17:59
 10/16 anonim ***** válasza:
EDGE se volt nekik eddig, ha jól tudom, míg a másik 2-nek igen. Csak ne beszélnének ilyen meseszerűen róla, mikor még gyerekcipőben vannak. Am. régen volt a T-Mobilellal rivalizálásuk, T-Mobileos számról a Vodafoneost volt a legdrágább hívni.
2012. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!