Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Albérletbe heti 4 nap tartózko...

Albérletbe heti 4 nap tartózkodással milyen internetet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Egyetemista lány vagyok, az internetet főleg neptunra + facebookra + emailre használom. Viszont felköltözök albérletbe és tv is kellene, de találtam online tv csatornát jól is működik de a mobil internetem kb 80 percig bírná :) Tehát : mi érné meg jobban : külön tv előfizetés és megtartani a kis gb-os mobilnetet, vagy előfizetni korlátlan internetre és azon fogni be az online tvt? Utána néztem már a szolgáltatóknál is, de mások tapasztalata is érdekelne! Előre is köszönöm szépen annak aki válaszol! (Negatív vélemények nem érdekelnek!)

2012. aug. 16. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem külön TV előfizetés kellene mert az Online TV-n nem valami sok csatorna van és megbízhatónak se mondható. Mivel gondolom neked fontos a hordozhatóság is ezért mindenképp a Digi-t vagy a T-Home-ot ajánlom mert kötnek be TV-t, internetet plusz még olcsón választhatsz hozzá mobilnetet is.
2012. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

18000

látom, te azért nagyjából érted, miről van szó

amit leírtál arra a mobilnet tök elég (3GB ~ 20000 gyakori kérdés), tvre meg fizess elő


az online tvben ne bízz annyira, kb annyi baj van vele, mint az első tévékkel (amiket összevissza kellett állítgatni, mindennap máshová csúszott az adó stb.)


szóval pont elég a mobilnet

2012. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nadetényleg ***** válasza:
Internet+TV kombi csomag: [link]
2012. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. aug. 17. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!