Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek hacker volt az a...

Szerintetek hacker volt az a facebookon?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam nevébe valaki a facebookon egy undorytó üzenetet küldött. Nem részletezném és az nem egy 12 éves gyerekhez való. Szerintetek hacker tötrte fel a facebookját vagy ő volt az??? Felhívni meg nem tudom.

2012. aug. 10. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy feltörték vagy virusos.
2012. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg valami olyan helyről mint a T-Mobile az egyik kiállított telefonról bejelentkezett és utána nem jelentkezett ki hanem csak kilépett a böngészőből és azt hitte minden oké. Én amikor múltkor voltam bent és várnom kellett gondoltam kipróbálok 1-2 telót és az egyiken a srác bejelentkezve maradt. Csak én nem vagyok olyan féreg, hogy kicsesszek vele és csináljak valamit az accjával :)
2012. aug. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha netkávézóban vagy hasonló helyen megjegyeztette a jelszavát a böngészővel, az is okozhatja. Kilépéskor ki kell törölni az előzményeket.
2012. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak nála volt valmelyik ismerőse... aztán mikor a gyerek kiment a szobából, gondolta szórakozik...
2012. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!