Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hacker cheater program?

Hacker cheater program?

Figyelt kérdés
valami olyasmi prgit keresek amin netes játékban tudok csalni (nem olan mint a cheat engine) hanem pl: meg tudom nyitni alamien programon a karakterem és áttudom alakítani mondjuk pl. belefirkálók, rajzolok rá valamit. [?]

2012. júl. 5. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ööö, hát átalakítani nem tudod. Minecraftba inkább csinálj magadnak skint, így át tudod alakítani a karid, bele tudsz firkálni, és még cheat sem kell hozzá ;)


[link]

2012. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

honnanveszed h minecrafthoz kell? azt irtam h netes satekokhoz

de azért kössz :)

2012. júl. 5. 20:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Te adtál meg olyan címkét a kérdésnek, hogy Minecraft :D
2012. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Wolfenstein2000 ***** válasza:

CheatEngine

meg kell fejteni vele a játékot, és átírni néhány dolgot, például hogy a kardod sebzése 10-20 helyett 1000-10000, vagy hogy egy autós játékban mekkora legyen a végsebességed, és hogy azt milyen gyorsan éred el.

2012. júl. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 2xSü ***** válasza:

Ez nem triviális dolog. Flash játékok esetén még csak-csak járható az út, de sok játék védekezik az ilyen jellegű manipuláció ellen, vagy pusztán a játék kódja miatt nem működik a módosítás után megfelelően. (Mert pl. csak egy adott oldalon működik, vagy mert olyan összetett a kód, amit mondjuk egy swf decompiler nem tud 100%-ban visszahozni, stb…)


Másrészt a dolog nem is egyszerű. Nem árt, ha van programozói tudásod, mert különben nem mész semmire.

2012. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
előszöris mondam hogy NEM olyat keresek mint a cheat engine mert azt már tudom kezelni, sok facebookos játékot meghackeltem már vele! (és azért irtam a minecraftot hogy sokan irjanak választ :D )
2012. júl. 6. 13:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez sosem fogom megértem, hogy miért élvezet valakinek, hogy csalhat egy játékban. Ez csak a gyengeséged mutatja meg, hogy nem vagy képes küzdeni és tisztességesen nyerni/eredményt elérni. Te boldog leszel attól, hogy mindent egy csettintéssel meg tudsz szerezni? Ettől elveszik a játék lényeg, pont az ami élvezhető benne.

De csak nyugodtan, felőlem csináld, ha ez neked jó lesz.

2012. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
gyá jóvan már nemkell a lelkizes ki nem szarja le most ülsz a gép előtt 1 órát 100 pontért aminkor kevesebb mint 1 perc alatt 99999999 pontot szerzek b*zd!
2012. júl. 6. 17:35
 9/12 2xSü ***** válasza:

#8: Mert ha 1 órát ülsz előtte, akkor megküzdöttél érte, pont ezért fog boldogságot okozni az, hogy elérted. Ha 1 perc alatt éred el ugyanazt, akkor feleslegesen csináltad. Minek? Jó, ha csak a játék végi animációra voltál kíváncsi, akkor érthető, de amúgy tényleg felesleges.


Minden játék egy kihívás. Ennek a lényege, hogy valami olyan célt tűz ki, amit nem lehet könnyen és egyszerűen elérni, amihez ügyesség, ész, idő kell. Egy jó játékban a cél elérhető, de nem könnyen. A győzelem pont arról az érzésről szól, hogy sikerült kiállnod a próbát, legyőzni a nehézségeket, sikerült megmérettetned magad, és jónak találtattál. Ha csalással érsz el egy játékban eredményt, az valódi örömöt nem fog okozni. Pontosan azért, mert tudod, hogy valójában ugyanúgy veszítettél, nem győzted le az akadályokat, nem álltad ki a próbát. Kb. annyit ér csalással eredményt elérni egy játékban, mint mondjuk Youtube-on megnézni egy videót arról, hogy valaki végigvitte a játékot.

2012. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2xSü, ott a pont.

Bár téged is le fog szólni.

2012. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!