Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani, hogy...

Hogyan tudom beállítani, hogy a Gmail ne jegyezze meg a beírt felhasználóneveket és hogy "felejtse el" az eddigieket?

Figyelt kérdés

Véletlenül a felhasználónevem után begépeltem a jelszavam is, majd Entert nyomtam. Most valahányszor be akarok lépni, felkínálja azt a felhasználói nevet is, ami mögött ott a jelszavam. Hogyan tudnám ezt kitörölni?

A Gmail Súgóban sajnos nem találtam választ.


2012. aug. 10. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nincs köze a Gmail-hez, a böngésző jegyzi meg. Elkezded beírni, felajánlja a lehetőséget. Az egérrel vagy a lefelé mutató nyílbillentyűvel rámész hogy ki legyen jelölve, majd lenyomod a delete gombot.
2012. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd, hogy megjegyezze a felhasználóneveket, akkor a csavarkulcs- beállítások- speciális beállítások- jelszavak és űrlapok- itt kiveszed a pipát - az Automatikus kitöltés engedélyezése az internetes űrlapok egyetlen kattintással történő kitöltéséhez. Ezután mindig neked kell beírnod a felhasználónevet.
2012. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, és ezt a Google Chrome-ban kell beállítani.
2012. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A beállítást közben megtaláltam, de nem gondoltam volna, hogy ilyen egyszerű kitörölni a már beírtat. Túlkomplikáltam. :)

Köszönöm szépen a segítségeteket!

2012. aug. 10. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!