Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt be a gmail...

Miért nem tölt be a gmail Safari-n?

Figyelt kérdés

Nem találtam olyan topikot, ami segítségemre lenne, ezért írok sajátot. :)


Mac-en netezek, eddig nem volt baj a gmail-lel a Safari-n! Újrahúztam a rendszert, alapban van rajta Safari (version 3.2.1) és nem töltődik be a gmail, csak a HTML verzió érhető el. Szerintem, a Safarival lesz a gond, mert több funkció nem olyan, nem úgy működik, mint régen! Viszont, szeretem a Safari-t, nem akarok Chrome-on vagy Firefox-on netezni


Ezeket is végigjátszottam, semmi eredménye:


Elsőként próbálkozzon a gyorsítótár ürítésével és a cookie-k törlésével:

1. Koppintson a Beállítások ikonra a készülék kezdőképernyőjén.

2. Koppintson a Safari ikonra.

3. Koppintson a Gyorsítótár törlése parancsra.

4. Koppintson a Sütik törlése parancsra.


Próbálja újra megnyitni a Gmailt. Ha a probléma továbbra is fennáll, próbálkozzon az adatbázis ürítésével:

1. Koppintson a Beállítások ikonra a készülék kezdőképernyőjén.

2. Koppintson a Safari ikonra.

3. Koppintson az Adatbázisok parancsra.

4. Koppintson a Szerkesztés gombra.

5. Keresse meg a vörös ikont a "mail.google.com" cím alatt, és koppintson rá egyszer.

6. Koppintson a Törlés gombra.


Mi lehet a megoldás?



2012. aug. 7. 03:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az a megoldás, mint minden más oprendszeren. Rakd fel a frissítéseket.
2012. aug. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Frissítettem a Safari-t 5.0.6-re és visszatért minden, aminek kell!!! Nagyon örülök!!
2012. aug. 7. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!