Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezhet az, hogy a PR Telecom...

Létezhet az, hogy a PR Telecom korlátozza a torrent forgalmat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Minden fúl sebességgel jön, csak a torrent nem. az ilyen 60-70 KB/s-el döcög.

Jött a napokban még rendesen aztán meg csak csordogál.

Ez egyik pillanatról a másikra történt.



2012. aug. 10. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Teszteld le:

[link]

2012. aug. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát ezt nem értem:


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2012. aug. 10. 10:31
 3/10 A kérdező kommentje:

Na még egyszer:


[link]

2012. aug. 10. 10:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha nem korlátozza akkor miért lett lassú? Kipróbáltam router nélkül is, csak a kábelmodemmel.
2012. aug. 10. 10:33
 5/10 Wood válasza:
Nekem is PR Telecom problémám van.Leteszteltem,és normál feltöltésnél 70 Kbps a sebesség,torrentnél max 28 Kbps.
2012. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Wood válasza:
Megoldódott.Jeleztem a hibát az ügyfélszolgálatnak és kiküszöbölték a problémát.
2012. aug. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nálam is, közel a régi sebességgel megy a torrent.

Pontosan mit mondtál? Azt, hogy nem megy a torrent?

2012. aug. 15. 19:43
 8/10 Wood válasza:

Először felhívtam az ügyfélszolgálatot,jeleztem nekik hogy ha torrent kliens segítségével szeretnék letölteni bizonyos adatmennyiséget,akkor napokig tart(pl,Ubuntu 12.04 LTS).

Azt mondták írjam meg az info@pr.hu email címre és a technikus kollégák kiderítik mi a hiba,mert ők arról nem tudnak,hogy kotláznák az adatforgalmat.Ezek után pár napra helyre állt a le és feltöltési sebesség.

2012. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem mert ha torrent szót hallanak, egyből az illegális tartalmakra gondolnak.
2012. aug. 18. 08:37
 10/10 Wood válasza:

Igen tudom. :)

De szerintem akik megalkották a P2P hálózatot,biztos nem azzal a céllal tették,hogy több millióan illegális tartalmakat osszanak meg világ szerte.A linux megosztása torrent segítségével leveszi a terhet a linux szervereiről.És ha korlátoznak egy ilyen adatfolyamot akkor hátrányos helyzetbe hozzák azokat a szervezeteket akiknek ez a hálózat használata könnyebbséget okozna számukra.

2012. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!