Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen internetszolgáltatást...

Milyen internetszolgáltatást vehetek igénybe?

Figyelt kérdés

Konkrétan Nyékládházán kellene, most PR-Telecom 6 Mbit/s internetem van, de szeretnék váltani T-Home 15 Mbit/s internetre váltani.

Tudok esetleg igénybe venni jobb szolgáltatást?


2012. jan. 1. 03:40
 1/6 anonim ***** válasza:

A Diginél nincs jelenleg olcsóbb minőség/ár függvényében.


Nekünk 80/25-ös net van. (Egy DVD-nyi film lejön 20 percen belül és NINCS korlátozás.)

E mellé a legnagyobb tv-csomag és telefon. Így fizetünk átlagosan számolva havi 5 ezer valamennyit. (Mert a hűségidő feléig több, mint 3.000/hó volt, most több, mint 7.000 havonta, ennek az átlaga 5.000.)


Ha nincs ott még kiépítve a Digi, akkor jó a T-Home is.

(Ha letöltésre használnád a netet, óvakodj a UPC-től.)

2012. jan. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

UPC-m van 30Mbit (vagyis 30/8=3,75 Mb/sec) sokszor viszont gyorsabban töltök. Néha akár 5Mb is ami már 40 Mbit, vagyis jócskán felülteljesít és 28 MBit alá se ment még. A havi letöltésem általában 300 GB köröl van de inkább felete.

ÉS nem drága. Első válaszoló nem tudom mi a bajod a UPC-vel mert én semmi hátrányát nem tapasztaltam csak előnyét.

Na ez hosszú lett.

2012. jan. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
*körül
2012. jan. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Shruikan2:


Nekem nem volt UPC-m, de mindenhol rengeteg a panasz rá, hogy korlátozgatnak. Ha neked nem, tedd össze a kezeid.

2012. jan. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Kiválasztod az utcát, ahol laksz, és válogatsz.

2012. jan. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem ez nem rossz ajánlat 15 MBites nethez a te településeden:

[link]

2012. jan. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!