Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone mobilinternet működni...

Vodafone mobilinternet működni fog Horvátországban?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 16:58
 1/3 anonim válasza:
Én T-mobil-os vagyok és idén voltam horvátországban de mivel hálózatot kell váltani nekem nem volt netem valószínűleg a távolság miatt.De ha van WiFi-d akkor azzal szinte bárhol fel tudsz menni a netre mert már rentgeteg helyen van ingyen:)
2012. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg működni fog, de rohadtul drága lesz, mert adatroamingnak minősül. Akár egyetlen e-mail elküldése is 500-5000 forintba kerülhet.

Az előző válaszoló esetében az lehetett a helyzet, hogy az adatroaming le volt neki tiltva, ami nagyon hasznos tud lenni, pont az ilyen túlköltekezés elkerülése végett. A szolgáltatód ügyfélszolgálatán kérdezz rá a részletekre, és javaslom, hogy tiltasd le te is ezt a szolgáltatást, hogy még véletlenül se lépjen fel a hálózatra az adott eszköz.

Hosszabb ottlét esetén érdemes meggondolni, hogy előfizetsz egy horvát szolgáltatónál, akár pre-paid formában, vagy valamilyen kedvezményes szolgáltatásra, vagy használj Wi-Fi-t, de nagyon óvatosan, egy nyílt hálózatban sosem szabad megbízni!

2012. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Inkább megvoltam internet nélkül, féltem a magas számlától. WiFi sajnos nem volt.. :)
2012. aug. 13. 01:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!