Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A mobilinternet miért csinálja...

A mobilinternet miért csinálja ezt letöltéseknél?

Figyelt kérdés
T-Mobile mobilinternetem van. Itt nálunk 9-12%-os HSPA jelerősség mellett a letöltési sebesség max. 1 Mbit/sec, mikor nincsen lekorlátozva. Mikor feloldják a lekorlátozást ennek ellenére rapidsharenél lassabb a letöltés, mint mikor le van korlátozva, datanál meg pedig legtöbbször 300-400 kbit/sec, a YouTubenál ott mindig viszi a max. letöltési sebességet. Datanál prémium tagságom van, ott eleve nem is korlátozhatnak, rapidsharenál meg vinnie kellene a korlátozás ellenére is a max. sebességet, még sem így tesz. TP link MR3420-as routerbe van bedugva a 3,6 Mbit/sec max. letöltésű modem, wi-fin keresztül netezek vele. Persze van mikor viszi a max. letöltési sebességet, de legtöbbször nem és ez ingadozó, nincsen bevett időszak, van mikor elég csak újra bootolni a routert és már megy is a max. sebesség, de legtöbbször ez sem elég. Mi baja lehet a netnek? :S

2012. aug. 3. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mobilneteket nem filmletöltésekre találták ki, szerezz be kábeles netet.
2012. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha 1x nincsen. :(
2012. aug. 3. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a mobilnetednél van a baj. A rapidshare pár hónapja mostmár elég súlyosan korlátozza a sebességet. Az én 50 megabites t-home netem is 20-30kB/s-el tölt onnan.
2012. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg az elsőnek: Simán lehet rajta filmet tölteni. A Telenornál 2-3 megabyte/s-el simán jön le a film és nem korlátoznak le mivel éjszaka van 100GB adatforgalom.
2012. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vodánál nem lehet.
2012. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul tudtam. Mobilinternetnél ezek szerint csak a Telenornál lehet töltögetni.
2012. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet bármelyiknél csak győzd kivárni.
2012. aug. 7. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!