Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nemrég vettem egy ilyen...

Nemrég vettem egy ilyen telefonos modemet, hogy tudjak internetezni, de fogalmam sincs, hogy hogy kell bekötni. Van valami ötletetek hogy kell megcsinálni?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 4. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem telefonos modem, hanem egy Wifi-s router.

Az internetezéshez szükséged van egy internet előfizetésre, ez csak arra való hogy utána a meglévő internetedet szétoszd több gép között.

magyarul, ha egy géped van, akkor ez felesleges.

2012. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem,én,de ezt az izét rá lehet kötni a telefonkábelre,és akkor lehet netezni nem?
2012. aug. 4. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos Románul nem tudok, de az oldal szerint ez egy wireless router.


Ha még telefonos modem is lenne (amit kétlek), akkor is kell hozzá egy internet előfizetés, anélkül nem fog működni.


Ma már faxmodemes internetet sehol sem használnak, ha pedig rendelsz egy internet csomagot, akkor a szolgáltató adja a hozzá szükséges modemet.

2012. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nadetényleg ***** válasza:
Internet előfizetés nélkül semmilyen eszközzel nem fogsz tudni internetezni. Ha van előfizetésed, ahhoz kapsz egy modemet és routeredet arra kell rádugnod.
2012. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!