Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom megcsinálni faceboo...

Hogy tudom megcsinálni facebook-on azt, hogy ha valakinek lájkolom a képét, akkor más ne lássa, hogy XY-lon képét lájkoltam?

Figyelt kérdés
szóval, ne rakja ki állapotnak, ahol mindenki lát mindent, hogy ennek és annak lájkoltam a képét és közben mutatja azt a képet, mert szerintem csak arra az egy emberre tartozik amit lájkoltam nem pedig az egész 500 ismerősömre (most csak egy számot írtam)
2012. aug. 2. 13:49
 1/4 anonim válasza:
szerintem sehogy
2012. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Golan Trevize ***** válasza:
Timeline-on utólag le lehet tiltani.
2012. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát dce ha te belájkolod xy képét azt nem csak úgy látja bárki ha kint van az üzifaladon,hanem akkor is látni lehet ha más is belájkolja xy képét,mert hát ott ugye meg lehet nézni hogy kik lájkolták eddig..
2012. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
de ha szerinted csak xyra tartoizik csak szimplán mond meg neki hogy dejó a képed ,és annyi,nem fontos belájkolni
2012. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!