Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-LINK router ip címét...

TP-LINK router ip címét hogyan tudnám megváltoztatni?

Figyelt kérdés
T-home Kábelnet internetem van, aminek van egy ip címe, és ezt gond nélkül tudom változtatni, de használok egy routert, aminek van egy fix ip-je, jelen esetben: 62.201.112.204, és ezt szeretném megváltoztatni, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá. A router pontos típusa: TL-WR740N.

2012. júl. 31. 19:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Rendben. És a kép alapján tudnál nekem ebben segíteni? Ha kell csinálok még képeket különböző menüpontokról! :)
2012. júl. 31. 20:35
 12/15 anonim ***** válasza:
Network--->MAC Clone menüpontban tudsz, új MAC címet adni, a felső sorba beírod az új MAC címet amit kitaláltál, aminek 6X2 karakternek kell lennie. A karakterek 0...9 és A B C D E F lehetnek. Nagyon Fontos az eredeti formátumot kövesd tehát két karakterenként kötőjel. ÉS MÉGFONTOSABB jegyezd meg az eredetit ami ki van írva ha bármi probléma lenne vissza tudd írni.
2012. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jah és a save gombot nyomd meg ha beírtad a másik gomb mac klónozásra van egyértelműen.
2012. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Remek! Sikerült megváltoztatni! Köszönöm a segítséget! :)
2012. júl. 31. 21:16
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs mit:D
2012. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!