Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vissza lehet valahogy szerezni...

Vissza lehet valahogy szerezni az e-mail fiókot? (lent)

Figyelt kérdés

Valami illetéktelen kedves egyed bejutott valahogy az e-mail fiókomba, persze megváltoztatta a jelszavam és a beállításokat is. Ha rákattintok a jelszóemlékeztetőre, a biztonsági kérdés helyett e-mail cím van beállítva, ami persze szintén nem az enyém meg valami bejelentkezés biztonságos számítógépről és telefonra küldhető kód, ahol a telefonszám meg megint nem az enyém tehát ezeket a lehetőségeket sem tudom használni.

Írtam e-mailt a hotmailnek, de 3 nap után sem válaszolnak, pedig nekem ebben a postafiókomban nagyon fontos üzenetek és adatok vannak, amikre a napokban nagyon is szükségem lesz, bár lehet, hogy már kitöröltek mindent teljesen..

Ilyenkor mit lehet tenni? Hogyan tudnám visszaállítani a fiókot, ha a Hotmail sem reagál semmilyen megkeresésre?

Mondták az egyszer használatos kódot, de az sem jó, mert ott sem az én telefonszámom van megadva.. :|



2012. júl. 30. 07:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, és alapvetően bonyolult és nehezen megfejthető jelszavam volt, szóval biztosan nem kitalálták, hanem valami kémprogram lehetett vagy ilyesmi, úgyhogy légyszi a "megérdemelted, máskor majd adj meg nehezebbet" beszólásokat mellőzzük! Köszi szépen!
2012. júl. 30. 07:52
 2/7 MaXXeGee ***** válasza:

Ez így nehéz ügy lesz, .. azon gondolkodom, mivel is tudnád bizonyítani, hogy az a fiók valaha is a tiéd volt.

Talán ha tudod fejből, hogy addig mi volt a jelszó, mikor változhatott meg, milyen személyes adatok voltak beállítva, és ezeket megírod a hotmail supportnak.... Más esélyt nem látok a beazonosításra :)

2012. júl. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem veszett fejsze nyele. Kétlem, hogy nagyobb energiát fordítanának arra, hogy ellenőrízzék, tényleg a tied volt a fiók.


Ha minden létező adatot, ami a fiókoddal kapcsolatos összeszedsz és elküldesz a hotmail supportnak, akkor talán van esély, de ne fűzz hozzá nagy reményeket. Ha meg bonyolult volt a jelszavad, akkor meg valami keylogger van a gépeden, amit sürgősen takaríts le! Mellesleg - ezért nem kell Windowst használni, vagy ha már mégis, akkor normális tűzfalat és víruskergetőt mellé.

2012. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Írtam már nekik csütörtökön, egyből ahogy észrevettem, de semmi válasz.. Tegnap küldtem egy újabb emailt, arra sem reagálnak..:(
2012. júl. 30. 11:21
 5/7 axelv válasza:
Nekem ugyan ez a bajom csak citromailel
2012. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 axelv válasza:
törd fel az emailodat
2012. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És azt hogyan?
2012. aug. 13. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!