Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért Lassúl be mindig a netem?

Miért Lassúl be mindig a netem?

Figyelt kérdés
Oriteles Kábel netem van... Néha Felb@ssta az agyamat mert 5mb-ról lemegy 1mb szekundumra... vagy még kevesebbre.. és ha meg nyitok eggy oldalt akkor tölt és csak tölt a router.. ez lehet a routerem hibája?.... vagy miért van ez?... valami net gyorsító program vagy valami?... A válaszokat előre is köszönöm....
2012. júl. 26. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A belassulás lehet a szolgáltató, a routered, a modemed, a géped hibája is, ha nagyon gyakran történik, érdemes kihívni a cégtől valakit.

Netgyorsító programok nincsenek, csak a józan eszed, hogy tudod, hogy ami netet kíván, és kilőhető (NEM vírusírtó!), azt kilövöd, ha épp nem kell.

2012. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ismerőseimnekis ugyaneza netük van és nekik gyors mint az állat... azértis mondom hogy modem hiba..... gyakran csinálja ezt szinte majdnem csak mindennap ezt csinálja, akkor lessz gyorsabb, ha kihúzom a netet majd pihentetem a modemet fél úráig, utána szalad mint az állat.. csak aza baj hogy utána fép perc múlva mikormár melegszik a modem utána megint belassól..:( szóval nem tudom hogy akkor mivel vana gond.. és nem az UTP csatlakozóval van a gond.. ezt onnan tudom mert USB-ről is rátudom kötni a gépre, leteszteltem onnan is és ugyanilyen lassú...
2012. júl. 26. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!