Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak ha nem engedik,...

Mit csináljak ha nem engedik, hogy facebook-om legyen? 10/L

Figyelt kérdés

A szüleim nem engedik, hogy csináljak magamnak egy

facebook-ot. Már megpróbáltam azt is, hogy szülinapomra ajándékok helyett csak facebook-ot kérjek. Nagyon szeretnék, és ráadásul már mindent tudok róla.


2012. júl. 25. 10:43
 1/9 anonim válasza:

Igaza van szüleidnek, nem jó dolog az, én is csak a chat miatt vagyok fent rajta, amúgy olyan dolgok vannak ami nem egy tízéves lánynak való.

bár ez csak az én véleményem.

szerintem inkább szedd le az msn-t :D

2012. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, és mégsincs Facebookom. Mellesleg igaza van a szüleidnek, pici vagy még hozzá.
2012. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10évesnek egyáltalán nem való! én 18 vagyok és csak chater használom
2012. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy mennyi idő és pénz elkészíteni egy saját facebook közösségi portált? Arról nem is beszélve, hogy jogilag le van védve az eredeti. Ne próbálkozz vele.


Viszont, ha saját facebook profilt szeretnél készíteni, ahhoz is túl fiatal vagy. Én 10 évesen egész nap kint lógtam a barátaimmal.

2012. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
És miért kéne ehhez engedélyt kérni? Fogod magad, regisztrálsz, örülsz. Amúgy meg tényleg nem 10 éveseknek való dolog a facebook. Majd talán 3-4 év múlva:) Amúgy mire használnád? Gondolom a facebook nálad a hülyébbnél hülyébb alkalmazások, jelölős klubbok, semmilyen fényképek feltöltése profilképnek (Ideg görcsöt kapok amikor valaki pl. kiteszi profilképnek a monster logóját és azt hiszi, hogy most ő a menő). Névnek is gondolom azt állítanád be, hogy 'Sanyi vagyok cshőőő' és ilyesmiket. Majd pár év múlva, ha kicsit komolyabb leszel rájössz, hogy 10 évesen konkrétan semmi értelmesre nem tudnád használni a facebook-ot.
2012. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

13 év alatt a FaceBook nem enged regisztrálni, NEM VAGY JOGOSULT a használatára.

Ez van. Én sem FaceBookoztam 10 évesen. Bár akkor hol volt még az... :D

G.

2012. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi.. :P

abban végülis van igazság h 10 évesen még nem kéne

de annyira szeretnéék!! :DD

és az még rosszabb h mindenki folyton kérdezgeti

h mikor lesz már facebook-om..

2012. júl. 26. 10:27
 8/9 anonim válasza:
Azért akarsz csak facebook-ot mert mindenkinek az van? Ebből is látszik, hogy csak azért használnád mert most az fb a divat... És ha felregisztrálnál mit csinálnál? Mindenféle hülyeségekkel tele posztolnád más falát, jobb esetben a saját profilképedet rakod ki, névnek meg gondolom azt írnád hogy 'Neked csak józsi' vagy 'Józsi vagyok csőő' mert éppen ez a divat. Van elég éretlen 10 éves a facebook-on. Majd pár év múlva, ha megkomolyodtál és nem azért akarsz regisztrálni, mert az a divat.
2012. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Komoly vagy öcskös!!! NÁLAD 10 évesen azt kérdezgetik, hogy mikor lesz faced. Érdekes nálam nem kérdezgetnek ilyeneket.
2016. szept. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!