Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet facebookon...

Hogyan lehet facebookon beállítani az idővonalat?

Figyelt kérdés
Egyszer már beállítottam, aztán mivel nem tetszett, valami "szabadulj meg tőle" videóval letöröltem, de most vissza szeretném állítani, és sehogy sem tudom, mivel a fiókom még mindig azt hiszi, hogy timeline-on van...

2012. júl. 24. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert a timeline nem távolítható el. Bármilyen oldal vagy program is ajánlja fel, az csak látszólagos, valójában az idővonal neked végig megmarad, csak nem úgy látod (mindenki más viszont igen).


Attól a programtól vagy alkalmazástól, kiegészítőtől kell megszabadulnod, amit aktiváltál. Látatlanban nem lehet megmondani hogy te mit és hogyan telepítettél, de ugyanúgy kell eltávolítani is: ha böngésző-kiegészítő akkor onnan törlöd, ha szkript, akkor a szkriptkezelőből, ha önálló program akkor a programok közül, ha facebook-alkalmazás akkor az alkalmazások közül.

2012. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hú ezer hála, sikerült is megoldanom! :)
2012. júl. 24. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!