Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Dlink DI-524 router miért...

Dlink DI-524 router miért dobálja a netet?

Figyelt kérdés

kb. óránként eldobja 1 percre, aztán automatikusan visszajön.


Router nélkül direktbe kötve a gépre a modemet, teljesen jól működik

---> Már csak azt nem tudom, hogy a szolgáltató csinálja ezt a router miatt vagy maga a router rossz...


2012. júl. 20. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt D-Linkem. És mindig gondok voltak vele.

Egyszerűen azért dobálhatja mert ez a márka sajnos nem a stabilitásáról híres, ahogy te is tapasztalod. Azt ajánlom vegyél bármi mást, ezt pedig add el.

Volt már pár routerem de ezt hiba volt megvennem.

Első routerem volt, többet nem is vettem.

Most egy FritzBox-om van ami elég komoly.

Magyarországi forgalomban nem találsz, ezzel még sohasem volt gondom... német licenc

2012. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Régebben nekem is ilyen csinált, de egy újabb firmware megoldatta ezt a problémát azóta stabilan megy.

Jelenleg a 2.07-es firmware van az enyémen, ha neked ennél kisebb van rajta akkor mindenképp frissíts újabbra.

Innen letöltheted a 2.07-es firmware-t:


ftp://files.dlink.com.au/products/DI-524/REV_B/Firmware//Firmware_2.07/DI-524_V2.07.zip


A frissítést mindenképpen kábelon keresztül hajtsd végre.

2012. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!