Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elfelejtettem router jelszó,...

Elfelejtettem router jelszó, mit csinálja? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Megváltoztattam a router jelszót admin/adminról, de elfelejtettem. Reseteltem a router, már mindent kipróbáltam vele, de nem lett az alapértelmezett.(admin/admin) Most, hogy változtassam vissza rá? Tp-link WA901ND routerem van. A doboza és a használati utasítása nincs meg.

2012. júl. 20. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig ha reseteled akkor az alapértelmezett lesz. Lehet nem nyomtad a reset gombot elég sokáig
2012. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kihúztam a tápot, úgyhagytam 5percre ugyan így a reset gombbal is. 3percig nyomtam folyamatosan, csak 1x nyomtam meg kikapcsoltam...
2012. júl. 20. 14:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Legyen áram alatt és bekapcsolva a router, mikor reseteled.

Nyomd folyamatosan a reset gombot kb 30 másodpercig.

2012. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy ezzel kezdtem :( Az után meg minden próbáltam, de semmi.
2012. júl. 20. 15:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Tápot kihúzod, resetet benyomod, tartod, táp bedug, összes led felvillan, majd még egyszer felvillan az összes led, resetet elengeded.
2012. júl. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi, ez bevált o.O
2012. júl. 20. 15:16
 7/12 A kérdező kommentje:
Portot hol a fenében lehet nyitni?
2012. júl. 20. 15:30
 8/12 anonim válasza:
port forwarding
2012. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogyha beállítom Repeater vagy Universal Repeater módba, és a konfigurációs felületen megjelenik a kapcsolódni kívánt router, de nem jelenik meg az AP a wifi listában. Szóval nem lehet rá kapcsolódni wifin.

Egyébként még Cliens módban kábelen a gépre dugva sem hajlanó netet szolgáltatni. 3 napja megállás nélkül szarakszok vele, de semmi.

Nesze neked "Könnyű konfigurálhatóság". A CD-n pont ennek a típusnak nincs Setup Assistant.

2013. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 P.O.C. ***** válasza:

#9:

Ez egy Access Point nem pedig Wi-Fi router! Ezeket inkább céget viszik, speciális hálózati feladatokra. Konfigurálásához már komolyabb tudás kell, legalább alap szintű hálózati ismeret a minimum.


Nem is értem egyébkén miért ezt kellett venni? Ha láttok egy kis dobozt kilógó antennákkal az máris router? HÁT NEM! Vásárlás előtt nem ártana tájékozódni egy kicsit.

Az AP nem képes route -olni, magyarul nem képes Internet megosztásra. Csak kiegészítésnek jó, meglévő vezetékes hálózathoz. Van rajta Wi-Fi kliens mód, jelismétlő mód, Birdge mód és normál AP mód.


Otthoni internet megosztásához Wi-Fi router kell! A Wi-Fi routerhez való csatlakozáshoz meg USB/PCI/PCI-E -es Wi-Fi adapter. Ezeket bárki be tudja állítani.


#7:

Ezen nincs portátirányítás funkció mivel nem router.

2013. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!