Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elfelejtettem router jelszó,...

Elfelejtettem router jelszó, mit csinálja? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Megváltoztattam a router jelszót admin/adminról, de elfelejtettem. Reseteltem a router, már mindent kipróbáltam vele, de nem lett az alapértelmezett.(admin/admin) Most, hogy változtassam vissza rá? Tp-link WA901ND routerem van. A doboza és a használati utasítása nincs meg.

2012. júl. 20. 14:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Először is neem én vettem, hanem a szerelő dobozát nem hagyta itt felirat, matrica nincs rajta, de még a típusát se tudtam még fel nem hívtam.... Gőzöm se volt mi a francot hozott, csak működött...
2013. jún. 1. 09:28
 12/12 P.O.C. ***** válasza:
Hát, szép kis szerelőt fogtál ki. Sajnos nem volt hozzá szerencséd. Biztos ez volt neki, ami már régóta porosodott nála, és valakire rá kellett sóznia. Bár nem ismerem nálad mi a pontos hálózati topológia, de biztos vagyok benne hogy nem az AP lett volna a precíz megoldás...
2013. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!