Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Modem és a router ugyanaz? Xdd

Modem és a router ugyanaz? Xdd

Figyelt kérdés
szégyen de nem tudom :$$ xd
2012. júl. 19. 15:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Mi volt ezen a kérdésen vicces? B+ te, kis taknyos...

Amúgy 25 évesen nem érzem magam olyan öregnek, már bocs...

2012. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
kérdező, inkább ne írj semmit most már. csak magadat égeted ezzel:D
2012. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

az volt olyan vicces hogy nem tudtam ilyen dolgot miközben ezt mindenki tudja -.- és elég lett volna annyi 1 EMBERNEK írni hogy NEM ugyanaz! de a sok drága ember inkább "beolt" csak hogy tudjátok nagyon nem érdekel a hülye oltásotok :D

ha nem tetszik az "xd" akkor ne tetszen annyira nem izgat :DDDDDDDD amúgy ha nem látnád MINDENKI ír "xd" ha vmi "vicceset" vagy hülyeséget kérdezz/mond de hát te le vagy maradva az ellen nem lehetett mit tenni :))

téma lezárva :D

remélem jókat röhögtettek mert én nagyon jókat :DDDD

2012. júl. 20. 14:31
 14/21 A kérdező kommentje:
ja és egy szóval nem mondtam hogy "vicces2 a kérdés!! :D
2012. júl. 20. 14:32
 15/21 anonim ***** válasza:
Jajj kérdező... Pont azért basztalak le hogy minek az XD-zés, mikor nem is vicces a kérdés.. Hogy mondjam már szebben hogy felfogd? Na mindegy, majd kinövöd.
2012. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"és elég lett volna annyi 1 EMBERNEK írni hogy NEM ugyanaz!"


rögtön az első válaszba írtam, hogy nem ugyanaz. bocs, ha a "nem"-et nem nagybetűvel írtam.

2012. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

de nem érted hogy nem írtam hogy VICCES a kérdés??? -.- azt írtam hogy HÜLYE kérdés és nem ugyanaz!!

utolsó igen te vagy azaz 1 aki normálisan írt -.- de én atöbbire értettem -.- de azért te is "beoltottál" de te legalább normáslian irtad nem úgy mint a többi és elég lett volna a TE válaszod is nem kell még 5 hogy NEM UGYANAZ -.-

2012. júl. 21. 16:04
 18/21 anonim ***** válasza:
Na nekifutok mégegyszer. Én értem hogy te nem írtad hogy vicces, nem erről van szó. Hanem pont ezért írtam hogy minek az XD-zés, mikor nem is vicces a kérdés. Ha vicces lenne akkor ok az XD, de ide minek? Érted e már végre? Amúgy meg mindegy...
2012. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
értem-.- HÜLYE kérdés volt, hogy írjam már b*zd+ hogy megértsd?? 'xd'-t csak akkor lehet tenni ha vmi vicces? -.-"
2012. júl. 22. 18:23
 20/21 anonim ***** válasza:
Értelmes emberek csak akkor tesznek, az idióták meg írkálják mindenhova, ha te közéjük akarsz tartozni az a te bajod. Na én befejeztem.
2012. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!