Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a T-Home-ról...

Mi a véleményetek a T-Home-ról mint internetszolgáltató?

Figyelt kérdés
Jót is rosszat is. Csak mert gondolkozok hogy Invitel helyett inkább T-Home net kéne mert az olcsóbb és gyorsabb.

2012. júl. 12. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Az lehet hogy olcsóbb a T-home, de egy kalap fost nem ér. Gyorsaságra semmivel nem jobb a T-homenál. Az internet elérése gyakran képes megszakadni akár több órára is. Az ottani szervizközpontban néha csak mondanak valamit aztán lógatják a lábukat. Nekem ez volt megutáltam mentem Invitelhez. Lehet hogy drágább de megbízható. 2 éve vagyok náluk egyszer volt valami problémám az egyik Tv dekóderral mert én a Tvjüket is használom és már aznap amikor telefonáltam már jöttek ki megnézni mi a gond. Az internet elérhetősége teljesen megbízható nagyon nagyon ritka az az eset amikor nincs internetkapcsolat de akkor vagy szólnak előtte vagy tényleg nagy gond van náluk, amiről azért tudomásra jutunk a hiba bejelentőn.
2012. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nem volt problémám vele.Sebesség nem inagodzik,net sem szokott megszakadni.
2012. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Párszor van gond itt a T-vel, de ez betudható annak, hogy az ország legrosszabban működő központjából kapjuk a szolgáltatást.

Van ilyen.


De ettől függetlenül stabil és gyors minden, sőt pár megabittel több is elérhető, mint amennyit fizetünk.

Valamint az ügyfélszolgálat készséges, amikor fejlesztések voltak és emiatt gyakori volt a leállás 2 hónapot nem kellett kifizetni. (Kompenzáció a pár leállás miatt.)

2012. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
47%
Nekem bevált, fél éve van, eddig semmi baj nem volt vele, nem bántam meg hogy lecseréltem a digit.
2012. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem az Invitelel van ugyan az a bajom mint az elsőnek a t-hommal. Egy hónapban 2-3-szor is ki kell jönnie a szerelőnek és a 10 megabites csomagból sikeresen teljesítenek 3 megabitet -_-" a ping meg sokszor 100 felett van. Ezért gondoltam a t-home-ra de akkor szerintem elő is fogok fizetni a kábelnetjükre
2012. júl. 12. 23:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Annál rosszabb úgysem lesz.

Szóval hajrá!

2012. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
T-home megbízhatóbb, Invitelnél rosszabb szolgáltatóval még nem találkoztam.
2012. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Akkor áttérek a t-home-ra
2012. júl. 12. 23:29
 9/9 aatikaa válasza:
Itt hibátlan,ha teheted optikára válts.Amúgy terület függő,kérdezd a szomszédokat.
2012. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!