Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A telefonom Samsung S5230,30-a...

A telefonom Samsung S5230,30-as vagyok, és ingyen facebookozok, de néha mégis von le pénzt, és nem tudom miért. Nem lehetne ezt valahogy megoldani?

Figyelt kérdés
dominós kártyám van.

2012. júl. 12. 22:12
 1/6 öcskös001 válasza:
0.facebook is von már le pénzt
2012. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de miért? ingyenes még mindig.. meghosszabbította a T-mobile a szerződést jövő évig.. nem értem.
2012. júl. 12. 22:15
 3/6 öcskös001 válasza:

több embertől is hallottam hogy néha-néha levonja a pénzt!

az okát nem tudom

2012. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Maga a 0.facebook az ingyenes, de ha egy hivatkozást megnyitsz (pl.:youtube) akkor azért von le pénzt.


Tipp: ha ismerőseid megosztanak egy hivatkozást, akkor azt mobilról ne nyissad meg és nem von le pénzt.

2012. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem nyitok meg semmi ilyesmit.. ma is az volt, hogy feltöltöttem a kártyám, és beléptem fészre, de semmi olyat nem nyitottam meg ami nem díjmentes.. és 500 forintot levett. de csak néha csinálja, tehát máskor meg teljesen ingyenes, és nem tudom miért csinálja, és mit tehetnék ellene (azon kívűl, hogy ne használjam..)
2012. júl. 12. 22:47
 6/6 öcskös001 válasza:
mondanám hogy a tmobile-nál köss egy 600 forintos mobilnetet, de erre a telefonra én nem kötnék
2012. júl. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!