Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Samsung Galaxy Mini. Hogyan...

Samsung Galaxy Mini. Hogyan tudom rá állítani az ingyen facebook-ot?

Figyelt kérdés
Megkaptam azt az sms-t amelybe benne van az a link amellyen ellehet indítani a facebookot. De nekem nem linkként jelenik meg így rá se tudok kattintani, se könyvjelzőbe menteni mint az előző sonye. telefonomoon.
2011. ápr. 23. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem írod be egyszerűen a böngészőbe és mented el ott könyvjelzőnek?
2011. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam de egyből leis vont 3000 Ft-ot :S
2011. ápr. 23. 12:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja hát igen az android. Eléggé egy internet központú rendszer, szóval akkor is használja a netet amikor nem böngészel (időjárási adatok frissítése ha használsz olyan alkalmazást, e-mail szinkronizáció stb.).

A Droidwall nevű programmal (root szükséges hozzá) tiltsd le az összes alkalmazás a böngésző kivételével a mobilnetről. Így csak a böngésző használhatja majd és ha be van állítva kezdőlapnak a facebook zero akkor nem is fog pénzt levenni.

2011. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszii.

Ez a program honnan, hogyan tölthető le ? :)

2011. ápr. 23. 12:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Market. De ebből a kérdésedből következtetve semmit nem értesz az androidhoz. Meg érdekes, hogy a rootora rá se kérdeztél.
2011. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mondtam is egy szóval hogy én értek hozzá???

Neem úgyhogy megköszönném ha magadat oktatnád ne engem.


Ha annyira okos lennék mint TEEE drága akkor nem irtam volna ki a kérdést.

2011. ápr. 23. 12:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem kötözködni akartam csak érdekes, hogy arra egyből rákérdezel, hogy honnan lehet letölteni, de arra már nem, hogy mégis mi a fene az a root és mit kell hozzá csinálni.
2011. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A rootot megnéztem neten.

De ne veszekedjünk nem erre való ez az oldal, hanem arra hogy segítsünk a másiknak.

2011. ápr. 23. 19:21
 9/10 A kérdező kommentje:

Meg oldottam, nem kell hozzá semmi root hüjesséég. :D


Vki más akinek meg van az sms között ez a link, elküldi neked sms-be.. megkapod.. így meg a link neked is.. és rákattolsz.. :D

2011. máj. 4. 15:27
 10/10 anonim válasza:
Nem lehet beállítani az ingyenest csak ha rendesen fizetsz a neté ( tapasztalat )
2013. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!