Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom csatlakoztatni...

Miért nem tudom csatlakoztatni a Samsung Galaxy S Plus-omat a router wifijéhez? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy Samsung Galaxy S Plus telefont és próbáltam itthon rácsatlakozni a wifi-re, de nem ment. Mindenhol máshol rögtön megtalálja a wifi kapcsolatokat és rá is csatlakozik. Ahol jelszó kell, ott beírtam és utána működött. Viszont itthon csak kiírja, hogy csatlakozva, meg hogy a jelerősség kiváló stb, de netezni nem lehet rajta, mert nincs kapcsolat.

A routerem Belkin G Wireless F5D7234-4-H V5 fajtájú.

Megpróbáltam beírni a gépem IP címét a böngészőbe, de nem jön be semmi. Így pedig nem tudok semmit beállítani rajta. Nyomtam már a router reset gombját is. Próbáltam WPS-gombos kapcsolódással, de semmi.

Esetleg valaki tudna segíteni? Nagyon megköszönném!!!

:-))))



2012. júl. 10. 14:14
 1/3 Delta7 válasza:

Nekem is ugyanez a problémám annyi eltéréssel, hogy rácsatlakozik és utána ledobja és nem csatlakozik újra.

És milyen véletlen még a routerem márkája is ugyanaz!

2012. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem végül sikerült megoldanom a problémát.

A router beállításoknál észrevettem, hogy azt írja ki: Internet status: Not connected.

Először nem értettem, miért van ez, hisz internetezni mindkét számítógépről tudtam.

Aztán próbáltam belépni, de hiába írtam be (egy általam kitalált felh.nevet és jelszót)

Végül gondoltam megpróbálom beírni az internet szerződésben megkötött felhasználónevet és jelszót.

És lám sikerült.

De nem írták volna oda, hogy milyen felh.nevet írjak be -.-

Ki gondolta, hogy ennyire egyszerű.


Szóval lehet, hogy sokszor a legegyszerűbb dolog a megoldás, amire nem is gondolnánk :))

2012. júl. 23. 10:49
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyébként Delta7 másik telefonról próbáltál rácsatlakozni (ha tudsz vkitől szerezni).

Mert lehet, hogy akkor csak a kódot kéne mégegyszer beírni.

Mármint ami a telefon és a router közti wifihez szükséges. :)

2012. júl. 23. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!