Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tetszik a holnapom?

Hogyan tetszik a holnapom?

Figyelt kérdés
allsite.6te.net/

2012. júl. 9. 14:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

helyesírásod katasztrófa, nincs szövegközpontozás, felesleges smiley-írási kényszerrel megtolva (mert manapság már nem képesek sokan értelmezni egy mondatot, ha nincs a végén hangulatjel).


Figyelj én annyit mondok már eggy jo pár user regisztrált az oldalon és nekik bejön tudom hogy vannak kritkusok meg leszenek is

2012. júl. 9. 16:05
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem te a kritikust kevered a fikázóval.

A kritikus felhívja a figyelmet a hibákra, esetleg javaslatot tesz a javításra. Aki fikázni akar, az minden hülyeségbe beleköt, vagy alaptalan dolgokkal dobálózik, és csak bosszantani akar.


Elhiheted, hogy ha már veszem a fáradságot egy üzenet megírásához, akkor az kritika lesz, nem felesleges ócsárolás. Az más kérdés, hogy téged ez esetleg zavar, de akkor az is zavarhatna, hogy nem tudsz leírni egy teljes mondatot hiba nélkül. Pedig a böngésző ezt elvileg szépen aláhúzza neked, jelezve hogy nem jó az adott kifejezés; akkor viszont lustaság és igénytelenség, hogy még javítani sem vagy képes azt.


A jó pár felhasználó az oldalon a tesztet és az admint leszámítva 4 (!) darab embert jelent, akik az üres tartalom miatt nem térnek vissza.


Jó tanács az is, hogy inkább kezdd elölről az egészet, elhagyva a szemet kiégető színeket. Döntsd el, tervezd meg, hogy mit akarsz az oldalon látni, aszerint hozd létre a menüket, aloldalakat, majd pedig töltsd fel tartalommal. Ha úgy gondolod hogy kész van, akkor pedig arról kérj véleményt, ne egy üres oldalról, ahol az egész úgy néz ki, mintha véletlenszerűen kipróbáltad volna néhány oldalkészítési leírás egy-egy elemét.


Ha nem derülne ki fél perc alatt (akár a felfogásod, akár a hozzáállásod, akár a hozzáértésed alapján), akkor is látszik, hogy nem vagy több 15 évesnél.

2012. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#5. vagyok.

Kódnézetben csináltam, nem volt könnyű, nem sz*r mlap.tk-val.

2012. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 zsomkovacs ***** válasza:

Huh. Megnéztem az oldalt. Telefonon valami hihetetlen ronda a megjelenés (a designtól eltekintve is). Nem tudom, hogy fix magas diveket vagy mit csináltál, de ez így katasztrófa. Két nagy téglalap, benne apró betűkkel valami. Ez a kék háttéren zöld és piros téglalap, benne kék betű is elég szörnyű már magában is, de az aloldalakon még csak ez sincs. Fehér háttér, formázatlan táblázattal, egy kivételével, ahol a háttér valami rikító piros. A kék betűket amúgy is szereted, pedig nem kéne, mert az a linkeknek van fenntartva. Ha jól sejtem, az e-mail írás funkció mailto-val lett megoldva... Azért ma már erre vannak módszerek külső program nélkül is... A felhasználólista amúgy is bugos (többek közt nem értem, miért kell 3 emberenként tördelni...), de pl. a 3. oldal üres, gondolom elnéztél egy osztást. Emellett ha rákattintok egy névre, akkor a kezdőlapra dob, hibás felhasználónév/jelszó üzenettel. Nem mintha amúgy kiderülne, hogy minek kéne tulajdonképpen történnie. Tartalom 0, menüt nem sima linkekből kéne összedobni (vagy ha igen, meg lehet az szépen is csinálni), a helyesírásod pedig valóban csapnivaló. A zenelejátszást meg hanyagolnám. Kétlem, hogy emiatt bárki felkeresné az oldaladat, amikor ott a YouTube.


Összefoglalva: ez így nagyon rossz.

2012. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Írtam volna én is kritikát, de a 9-es, 12-es kolléga frappánsan és nem sértőn, érthetően leírta, amit le kellett. Azért ennyi a kritika, mert ennyi a hiba. Aki véleményt kér az viselje a kritikát is. Én nem léptem be, de a színek, hááát... Vagy legyen inkább piros-fehér-zöld, mert ez a se ilyen, se olyan, na ez gáz. És nem is szépen tagolt a három szín, mert egyik ekkora, a másik akkora és bizony elég ránézni arra a pár sorra, aminél egy szóba sikerült KÉT helyesírási hibát beletenned... Ez sokakat elriaszt és ha üres az oldal belül is, akkor bizony ez kevés, mert ezrével vannak az ilyen oldalak, tehát ki kell tűnni, de nem a hibákkal...
2012. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jó. A design lehetne jobb is.
2012. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!