Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tetszik a holnapom?

Hogyan tetszik a holnapom?

Figyelt kérdés
allsite.6te.net/

2012. júl. 9. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vagy mutass egy belső képet, vagy legyen publikus az oldal. Csak a vélemény miatt nem fognak regisztrálni, de ha belül is így néz ki mint kívül, akkor elég volt ennyi is.
2012. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
erre most konkrétan mire akarsz célozni? dobjam fel háttérrel?
2012. júl. 9. 14:31
 3/16 A kérdező kommentje:
mármint az oldal hátterével?
2012. júl. 9. 14:34
 4/16 zsomkovacs ***** válasza:
A nyitólap... hogy is mondjam... Nem szép. Semmi tartalmat nem látunk, regisztrálni meg senki nem fog. Azt se tudjuk, mi van rajta. Pl. erről illik tájékoztatni a felhasználókat. Ha csinálsz egy tesztfelhasználót, és megadod a jelszavát, esetleg hajlandó vagyok megnézni.
2012. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Béna. Én 11 évesen jobbat csináltam.
2012. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igazad van . itt eggy tesztfelhasználonév és jelszo:

Felhasználonév teszt jelszo teszt am válasz a következö kommentre "én 11 évesen jobbat csinálta" lehet de weboldalkészitöknél könnyü pl a mlap.hu vagy tárhelyen is website buliderrel

Sajnos nálam nem müködik ezért saját desgin ez a holnap

Ugyhogy jobbat csinálsz ugy persze könnyü

2012. júl. 9. 15:45
 7/16 anonim ***** válasza:

regisztráltam. :D

nem rossz, de semmi érdekes nincs még

2012. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ok köszönöm jo válaszod hirlevelünkben tájékoztatlak ha uj funcio érkezik köszönöm regisztráciod!
2012. júl. 9. 15:55
 9/16 anonim ***** válasza:

A helyesírásod katasztrófa, nincs szövegközpontozás, felesleges smiley-írási kényszerrel megtolva (mert manapság már nem képesek sokan értelmezni egy mondatot, ha nincs a végén hangulatjel).


Az oldal még így is üres, 1-2 alap táblázat van benne, különösebb formázás nélkül. A színek választása, az oldal felépítése, és jelenlegi kinézete alapján semmit nem ért hozzá az, aki csinálja, csak próbálkozik.

Látszik benne egy olyan kényszer, ami a mai gyerekekre jellemző, hogy csak úgy érvényesülhetnek, ha van saját oldaluk. Míg régen a LEGO volt a menő, most mindenki nyomatja az idézetes-képes facebook oldalakat (lányok), vagy a valamilyen tematikára épülő ingyenes sablonoldalakat, youtube-csatornákat (fiúk).


A letöltést egy ingyenes tárhelyen nem erőltetném, mert törlik az oldaladat, ha jogvédett tartalmat osztasz meg.

2012. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

am a zenehalgato müködik nálad cromevel? én nekem jo lett

csak a többieknek is kérem a véleményüket

2012. júl. 9. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!