Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik ilyen mobilinternet?...

Létezik ilyen mobilinternet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A laptopomra szeretnék USB stickkel működő internetet arra az egy hétre, amíg nem leszek itthon. Ezért valami olyasmire gondoltam, ami nem biztosít nagy adatforgalmat (tehát elég 1-2 gigabyte), vagy olyat is hallottam már (bár ez elég régen volt), hogy nincs havidíj, csak annyit fizetsz, amennyit használsz. Ahogy most nézegettem, csak olyat találtam, ami 2-3 ezer forintért kínál pár gigabyte adatforgalmat, ami jó is lenne, de mindegyik beszél valami hűségnyilatkozatról, meg hogy ez az ár csak az első hónapokra érvényes. Jól értem, hogy ez azt jelenti, hogy én köteles vagyok több hónapra előfizetni? Olyan nem létezik, hogy csak egy hónapra, neadjisten egy hétre fizetek csak elő?


Segítségeteket előre is köszönöm!



2012. júl. 8. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom a kérdésedre a választ, de ha külfőldre mész, ott nem nagyon éri meg.
2012. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, belföldről lenne szó.
2012. júl. 8. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


1 hét 1 GB 3990 Ft. Kapsz hozzá modemet. Ez egy "feltöltőkártyás" mobilnet. Olyan mint a telefon, csak ezzel netezni tudsz, nem telefonálni :)


Djuice: [link]

Itt kicsit drágábbért kapsz netet.


De amit én igazán ajánlok:

digi.hu/lakossagi/internet/csomagok/csomagvalaszto/mobilinternet#mobilnet-3


Ez a digi szolgáltató mobilinternet-csomagja. Az előfizetéshez adják a sticket is, azt tudod használni. Ez ELŐFIZETÉSES NET, azaz szerződést kötsz, de NINCS hűségidő. Azaz az utazás előtti napon bemész, megkötöd a szerződést, majd az utazás utáni napon pedig visszaviszed, és lemondod az egészet. Így kerül neked 2 GB adatforgalommal összesen 2500 Ft-odba. És itt további előny, hogy ha mégis túllépnéd a 2 GB-ot, akkor sem kapcsolják ki a szolgáltatást, hanem csak lassítják.

2012. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a gyors és hasznos választ! Nekem is tetszik ez a digis ajánlat. Főleg, ha jól látom, mivel különben is digis ügyfél vagyok, még olcsóbb is lenne valamennyivel ez a szolgáltatás.
2012. júl. 8. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg főleg, hogyha digis vagy :) Akkor meg még olcsóbb!!
2012. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!