Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-Mobilenál van kisebb csomag...

T-Mobilenál van kisebb csomag a 4 GB-osnál?

Figyelt kérdés
A Telenornál meg a Vodafonenál van 2 GB-os csomag havi 2-3000 ft-ért, a T-Mobilenál nincsen ilyen? :S

2012. júl. 4. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Még a 4 gb is nagyon kevés , nincs értelme szerintem a 2 gigás csomagnak
2012. júl. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sztem meg teljesen mind1, mert a 4 GB-t is ugyanúgy elnetezem 2 nap alatt, legalább kevesebbet kellene fizetni érte.
2012. júl. 5. 01:40
 3/4 anonim válasza:

Szia! Amennyiben nem szolgáltatásként akarod igénybe venni (mobiltelefonra), akkor egy lehetőséged van az Aranytárskártya relaxnet M díjcsomag. Ez 2 gb és kb. 2000 Ft-ba kerül. Ahhoz, hogy ezt igénybe tud venni, szükséges, hogy legyen már egy T-s legalább arany kiemeltséggel rendelkező mobilszámod. Ehhez rendelik hozzá, mint egy "kistestvért" a díjcsomagot. abban az esetben, ha az arany kiemeltségű szám megszűnik, akkor automatikusan visszaváltják ezt a társkártyát a publikus, Relaxnem M-ra, mely 4 gb és kb 4000 Ft-ba kerül.

Van egy másik lehetőség is, hogy csökkenthesd a mobilneted díját, de ebben az esetben kell mellé egy T-Home-os, otthoni internet is. Ezt a kedvezményt Duplanet 40-nek hívják, és ebben az esetben, ha az otthoni internetedre vállalsz 1 vagy 2 év hűséget, akkor a mobilnet díja 40%-os kedvezményt kap. Így a Relaxnet M kb 2300 Ft-ba kerül és ugyan úgy 4 gb-ot tartalmaz. Nekem ez van otthon és megvagyok elégedve, mind a szolgáltatással, mind pedig az árral.

Remélem tudtam segíteni valamelyik megoldással

2012. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak 1 T-Mobileos számom van, a mobilnet és 2 éves hűségen túl van és ha jól tudom aranykártyás, csak USB stickkel használom. A 2. megoldásra nincs lehetőségem, mert nállunk nincs vezetékes internet szolgáltatás, de rem. az 1. működni fog. Köszi a segítséget! :)
2012. júl. 5. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!