Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Switch-csel hogy tudok két...

Switch-csel hogy tudok két gépen is netet csiholni?

Figyelt kérdés
Tönkre ment a routerem, és most helyette beraktam egy switchet. Az asztali számítógépen működik a net, de a laptopon nincs sajnos. Megoldható ez valahogy? Ha igen, leírnátok méhecske-virág szinten? Kicsit műszaki analfabéta vagyok. :)

2012. júl. 7. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Switch: a BDSM világában olyan személyt jelent, aki szereti a domináns és szubmisszív szerepet is eljátszani. Mondhatni, egyszer master, egyszer slave :)
2012. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Milyen típusú modemed van? Ha van rajta ethernet+USB csatlakozó is, akkor elképzelhető, hogy nincsen szükség segédberendezésre. Én így oldottam meg a UPC-től kapott modememmel.
2012. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az "ethernet" helyett írhattad volna a netkábel szót. :D USB lyuk nincs rajta sajnos. Pár nap múlva (ha már nem leszek beteg) akkor úgyis veszek egy új routert, csak addig kéne valami megosztásos vagy nem tudom milyen megoldás.
2012. júl. 7. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!