Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit esznek az emberek ezen a...

Mit esznek az emberek ezen a chatrouletten?

Figyelt kérdés
Mi a jó abba hogy tök idegen emberekkel dumálsz ráadásul lát is téged. A haverom állandóan azt nyomatja 21 éves létére -_-" és ott ismerkedett meg az 1 hetes barátnőjével aki aztán ellopta a laptopját és elhúzott de attól még mindíg folytatja . Mégis mi a jó ebbe? Én egyszer próbáltam ki de annyira megriadtam a látványtól ahogy kiadott egy emós hülyegyereket aki az orrát túrta hogy gyorsan kiléptem.
2012. júl. 6. 00:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Most utána néztem annak és olvastam hogy nagyon sok férfi azt veszi fel ahogy masztizik. Akkor meg főleg nem értem mi ebben a jó.
2012. júl. 6. 00:28
 2/5 anonim ***** válasza:

hát az ízlésünk az nem egy. van akinek bejön, van aki ki nem állhatja, ilyenek vagyunk :)

én sem értem mit szeretnek benne, de hát na.

2012. júl. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Doctor0710 ***** válasza:
Nekem is vannak ismerőseim, akik szeretik. Mondjuk... Ők mind olyanok, hogy azon röhögnek, hogy finganak, meg ilyesmi. De ez van. Hülyeségi szinttől függ. :)
2012. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mi imádunk benne baromkodni mi nem is arra használjuk amire kéne csak hülyéskedünk benne meg minden...

Ő is ezt csinálja nézd meg!;) http://www.youtube.com/watch?v=YCiY1y3uJ3o

2012. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Előző: Ezt kb 1 hete nekem is berakta :D Ez volt az egyet len egy vicces dolog benne de amikor már 3. hányingert keltő sz*rt is bekapcsolta inkább kiléptem.
2012. aug. 17. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!