Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek? (bővebben lent)

Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Valamiért bannoltak chatroulette-ről és nemtudom hogyan tudnám ezt feloldani légyszi segítsetek.

2012. júl. 6. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Vitatható tartalmat kameráztál. Várjál 1 órát és majd újra felmehetsz.
2012. júl. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az arcom vlta képenés vártam már egy csomót kb 1 napot de semmi ..:/ ilyen szaros képekre kell kattintanom...
2012. júl. 6. 00:31
 3/4 anonim válasza:

Nekem is ez volt mert félmeztelenül ültem a gép előtt.. de basszus meleg volt.. xd

Kattintgasd végig a képeket a leírtaknak megfelelően és újra használhatod az oldalt... :D

2012. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kutyus70 ***** válasza:

Az a baj, hogy nálam nem ad be képeket, nincs mire kattintassak. :/ Engem is nyáron tiltottak, úgy 30 fok volt a lakásban, én csak egy szál rövidnadrágban voltam. Az utolsó kép (kamera) egy idősebb hölgy volt, összecsapta a tenyerét, tovább lépett, aztán kevesebb mint fél percre ez után jött a tiltás.


Azóta hiába megyek az oldalra, nekem nem ad be semmit csak egy képek nélküli oldalt, az ablak tetején ott van minden, elvileg 800 képre kellene klikklejek, tehát az utasítások ott vannak, de képek nincsenek. Akartam már írni az oldalnak, de az angolnaelvtudásom nem annyira jó, hogy megtehessem. Valakinél volt már ilyen? És hogyan oldotta meg?

2013. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!