Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért van az hogy egyesek nem...

Mért van az hogy egyesek nem látnak a szemüktől és fészbúk bolondok?

Figyelt kérdés
minden 2. kérdés az volt ma délután hogy nem jó a fszbúk de nem igaz hogy nem lája -.-

#fszbúk
2012. júl. 4. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy a nevét sem tudod leírni. Amúgy igen, nincs életük. Ez van.
2012. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem, van aki azt írta, hogy a "biztonság kedvéért" ő is megkérdezi. 10-ből 7 ember pedig egyszerűen nem olvas. A maradék pedig elszórva mindenhol megkérdezi. Van aki az Egyéb, a Kultúra, Szórakoztató Eszközök témakörben.


Gyakori jelenség, mert nevet is adtak neki. A 'write-only mód' tipikusan az, amikor mindenki csak írja a magáét, ahelyett hogy elolvasná az előzményeket (pedig ott van a kérdése alatt egyből ugyanaz).

2012. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amúgy nekem meg semmi bajom ma a fészbukkal..bírom ezt a sírásokat. én megvagyok nélküle, egy tud idegesíteni, amikor valakivel beszélek, és az üzenetkezelés szünetel...az, hogyha az egész szünetel, az nem hat meg sose :D
2012. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

direkt irtam a fszbúkot ugyahogy :D


nállam is sokszor fagy le az üzenzküldéses része! másra nem is használom :D ezt is naponta 1szer

2012. júl. 4. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:
igen a többiekre értettem, hogy ha naponta 4x szünetel, akkor ezek 4x is kiírnának egy kérdést ide, hogy máshol jó-e xd
2012. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hmm, kérdező, számomra attention whore-nak tűnsz ezzel a kérdéssel. Azé érintettek úgysem olvassák, nekünk meg egy újabb facebookos kérdés, csak most olyantól, aki lenézi a többit. (Nem, mintha nem lenne igazad, csak még külön megemlíteni is... nem vagy egyedül, hidd el.)
2012. júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz a lenézést xD
2012. júl. 4. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!