Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent a csillag jel?...

Mit jelent a csillag jel? Hangulatjel?

Figyelt kérdés
Priviztem valakivel a Facebook-on és odatett a mondat végére 4 csillagot ****, ezenkívül előfordult hogy belinkelt zenei videómra érkezett hozzászólás formájában 4 csillag **** egy másik videóra meg 10 csillag. **********

2012. júl. 1. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

káromkodásvédelem...

ha be akarod írni,hogy ***** vagy,hogy ***** akkor kicsillagozza a szavakat,mert trágár,nem odaillőek,

(****** = s.egg.fej vagy hasonló)

2012. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Találkoztam már azzal miről írsz de ez nem jutott, szerintem itt nem erről van szó.


A Facebook-on egy zenei csoportba írt videómra érkezett egy (megszámoltam) 10 db. csillag-os hozzászólás, én arra gondoltam hogy az illető biztos azért biggyesztett 10 csillagot a videó alá mert annyira értékelte a zenét.


Kaptam választ attól az illetőtől akivel privátban leveleztem. Ezt írta.


"I just emphiisize my sentences for effect***"


Ha jól értem a jelentése: "Én csak kiemelem (kihangsúlyozom) a mondataimat **** (csillag) effekttel.


A szóban forgó mondat az alábbi:


"Have a nice Thursday Hajnalka****"

2012. júl. 1. 13:32
 3/4 A kérdező kommentje:
nem jutott=nem jutott eszembe
2012. júl. 1. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor ezek szerint csak hangsúlyozás... esetleg díszítés, mint szerepjátékokban a 2* közé írt szöveg (*levelet ír*)
2012. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!