Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet weboldalat...

Hogyan lehet weboldalat készíteni?

Figyelt kérdés

Nem ilyen sablonosra gondoltam mint az 5mp.eu vagy blog.hu hanem olyat mint pl: www.facebook.com....


Előre is kössz a választ!



2012. jún. 30. 16:37
 1/5 anonim válasza:

ha neten keresel kb. csak sablonosak vannak de ha magad készíted az oldalt egy szerkesztővel pl Windowsos weboldal szerkesztővel(nemtom a nevét nekem valamiért nincs felrakva)

regisztrálsz az www.uw.hu -ra és oda feltöltheted.

de egy neteset ajánlok az a legkönnyebb www.hupont.hu

2012. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pl mint ahogy megtanultunk az iskolában írni,

lépésről,lépésre ,megtanulod először az alapokat,aztán kicsit összefűzöd az ismereteidet,és végül megcsinálod életed első weboldalát,

ez nem nagyon fog tetszeni neked sem,így még tanulsz egy kicsit és elkészíted életed második weblapját is,

na ez már sokkal jobb lesz mint amilyen az első volt,

2012. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ismerkedj meg a HTML alapjaival, majd PHP, MSQL, és már neki is állhatsz első weblapod elkészítéséhez.

A weblap készítéshez tulajdonképpen a HTML is elégséges, de ne ragadj le nála, ma már nem nagyon készítenek statikus weblapokat.


Programnak meg ott a Dreamweawer, de ha nagyon profi leszel akkor pl ott van a notepad++

2012. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ok, értem! De azt mondjátok meg hogy kell ilyen weboldalt csinálni!!!!
2012. jún. 30. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek elszomorítani kérdező, de a Facebook mögött, nem csak egy ember áll.

Amúgy meg, webprogramozást kell megtanulnod. Ez nem olyan, hogy valaki le fogja neked írni.

2012. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!