Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valami jó online játékot...

Valami jó online játékot keresnék. Az se baj ha régi. Van ilyen?

Figyelt kérdés

Olyan online játékot keresek ami stratégiai jellegű nem ilyen meseszerű varázslós hülyeség hanem kicsit sky-fi vagy reálisabb. Az ilyen rohangálok és kaszálok össze vissza játékok valahogy nem jönnek be.(a csapból is az folyik. ) Olyasmit keresnék amihez ész is kell.

Most itthon vagyok és halálra unom magam.

Régen nagy fallout rajongó voltam valami hasonlót keresnék. Nem a nagy 3ds grafika a lényeg hanem hogy jól el lehessen lenni vele és nem az a lényege hogy er rohadt számot növeljek. Nem találtam semmi értelmeset ha beírom a youtubra hogy online game top 100 csak egy csomó kaszabolós sárkányos varázslóst mmorpg-t ad ki ,de az nem a világom mint mondtam.. Nem vagyok én zsákos flodó. -Ami jó szerverek voltak meg egyre inkább csak zárnak be szűnnek meg sajnos. :(

Codot meg már unom más meg nincs.

Ötlet tipp javaslat??



2012. jún. 30. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:
science-fiction és nem szkájfí oké?
2012. jún. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem mindegy a lényeg hogy te se tudsz!
2012. jún. 30. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!