Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebooknál a fiókbeállításnál...

Facebooknál a fiókbeállításnál hogy tudom ki törölni azokat a neveket amiket kitaláltam magamnak és el mentettem?

Figyelt kérdés

N/25

Nem enged már új nevet létre hozni csak azokból választhatok amik ott szerepelnek.


2012. jún. 29. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy. Csak korlátozott számban változtathatsz nevet. Töröld a fiókodat és regisztrálj újra.
2012. jún. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2xSü ***** válasza:

Logikus. A névhez a nevedet kell írni. A név arra szolgál, hogy megtaláljon az, aki még nem az ismerősöd a Facebookon, de ismerősöd az életben. Meg arra szolgál, hogy azonosítson téged a bejegyzéseidnél, kommentjeidnél, üzeneteidnél. Az ember tehát nem kitalál neveket magának, hanem azt a születésénél kapja.


Ugyanez igaz a profilképre. Arra való, hogy ha valakit Gipsz Jakabnak hívnak és valaki rákeres a Gipsz Jakab névre, akkor a profilkép alapján ki tudja választani, hogy a sok Gipsz Jakab közül melyik az, akit keresett.


Nincs annál zavaróbb, mint ha valaki minden héten más névvel, más profilképpel szerepel az oldalon. Képtelenség beazonosítani, megtalálni az illetőt.


Ezért van az, hogy a Facebook ugyan engedélyezi a név átírását – gépelési hiba, névváltozás miatt – de csak korlátozott mértékben. Ha túl gyakran változtatsz nevet, akkor idővel nem enged új nevet megadni. Természetesen nincs lehetőség arra, hogy töröld a már felvitt neveket, különben ez a fajta korlátozás semmit sem ér.


Ha a sok név között ott szerepel a valódi neved, akkor tessék csak azt kiválasztani és azt használni, és a kreativitásodat valami értelmes, hasznos mederbe terelni. (25 évesen már illene megtalálni ennek a módját.)


Ha nincs ott a valódi neved, akkor a legegyszerűbb új Facebook fiókot létrehozni és azt már rendeltetésszerűen használni.

2012. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!