Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebooknál azt hogyan lehet...

Facebooknál azt hogyan lehet észrevenni hogy letiltott e engem az az illető?

Figyelt kérdés

De ha letiltott és írok neki üzenetet akkor megkapja?

Vagy hogy lehet megnézni,észrevenni?


2012. jún. 16. 12:57
 1/2 2xSü ***** válasza:

Ha úgy alapból letiltott, akkor úgy tudod észrevenni, hogy olyan, mintha törölte volna magát a rendszerből. Nem tudod megnézni az adatlapját – ergo üzenetet sem tudsz küldeni –, nem látszanak a kommentjei, stb…


(Legalábbis így tudom. Még soha senkit nem tiltottam le, és tudtommal engem sem tiltott le senki, aki ismerősöm volt. Vagy lehet, hogy igen, csak nem tudok róla.)

2012. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha üzenetet szeretnél neki írni, akkor látni fogod az eddigi beszélgetéseiteknél, hogy a neve átváltott feketére, tehát nem hivatkozik az adatlapjára. ha nem beszéltetek még, akkor meg ha rákeresel, nem adja ki. innen tudhatod. ha mégbiztosabb akarsz lenni, hogy nem csak inaktiválta magát, egy másik embert is megkérsz, hogy keressen rá.
2012. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!